Tue January 26, 2021   |   سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
مسعود دهباني صابر
مدير منطقه يک شهرداري همدان
شعار سال 95
فرایندهای جاری شهرداری
پرتال جامع شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
اجراي پروژه‌ عمرانی احداث ساختمان چند منظوره شهرک مدرس
واگذاری پروژه ساماندهی فیزیکی و ایجاد آرشیو الکترونیکی اسناد منطقه یک شهرداری همدان
واگذاري پروژه‌هاي عمراني پيمانكاران ذيصلاح
دیوارکشی استادیوم ملت سعیدیه
اجاره تعدادي لودر،کمپرسي و بابکت
اجراي پروژه عمراني پياده راه سازي ميدان امام (ره)
اجراي پروژه‌هاي عمراني
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٢/١١ تعداد بازدیـد : ٩۶   بازگشت
 
 
 


روابط عمومی شهرداری منطقه یک همدان


در بازدیدی که اعضای شورای اسلامی شهر همدان از پروژه های منطقه یک شهرداری همدان داشتند، رئیس شورای اسلامی شهر همدان مطرح کرد: پروژه های شهرداری منطقه یک تاثیر گذار و اثر بخش

 

 

 در روز چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین شهرداری همدان به مناسبت روز شوراها از پروژه های در حال اجرای سطح منطقه یک بازدید کردند.

گردان ریاست شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه درآمدهای شهرداری با توجه به کاهش ساخت و سازها در شهر کاهش یافته است عنوان کرد خوشبختانه شهرداری منطقه یک توانسته است با افزایش درآمدهای کوششی نسبت به ادامه اجرای پروژه ها موفق عمل کند.

وی گفت پروژه هایی که در این منطقه صورت پذیرفته اند بسیار تاثیر گذار و اثر بخش هستند که از جمله آنها می توان به پروژه های بازگشایی معبر در بلوار شهید فهمیده و پارک آکسایا، تعبیه مخزن آب در بلوار ارم، پروژه های پیاده رو سازی و استاندارد سازی که اقدامی اساسی و زیربنایی می باشد اشاره کرد.

در این بازدید اعضای شورای اسلامی شهر همدان از پروژه های پیاده رو سازی و استاندارد سازی خیابان بوعلی، پیاده رو سازی و استانداردسازی بلوار شهید اسلامیان، عملیات تخریب و تعریض بلوار شهید فهمیده، بازگشایی معبر پارک آکسایا، پروژه بافت تالار میانی تالار همایش های بین المللی و قرآنی و عملیات ساخت مخزن آب در بلوار ارم بازدید کردند که نحوه اجرا و سرعت اجرای پروژه ها از مواردی بود که اعضای این شورا آن را بسیار مناسب دانسته و اظهار امیدواری کردند تا در سال جاری نیز شهرداری منطقه یک همدان بتواند با ارائه کارنامه ای مناسب سال را به پایان برساند.

دهبانی صابر مدیر منطقه یک شهرداری همدان با ارائه گزارشی نسبت به پروژه های در حال اجرا عنوان کرد پروژه های مهمی را با حمایتهای اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار همدان اجرا کردیم که این پروژه ها با پیشرفت قابل توجه ی همراه هستند.

وی  با اشاره به پروژه هاي اين منطقه عنوان کرد اجرای ۹۵ پروژه عمرانی را با اعتبار ۸۴ ميليارد تومان در دستور کار قرار دادیم که با تلاش تمامی همکاران در سطح منطقه توانستیم درصد زیادی از پروژه ها را به سرانجام برسانیم.

مدیر منطقه یک شهرداری همدان با بیان اینکه صد و هفده هزار متر مربع پیاده رو سازی در دستور کار شهرداری منطقه یک بوده است عنوان نمود که در تمامی پروژه ها مبحث استاندارد سازی با استفاده از قوانین و ضوابط مشخص و مصالح با کیفیت انجام پذیرفته است و هدف این منطقه در پروژه های پیاده رو سازی را رسیدن به ایده آل های شهری دانست که بتواند جواب گوی احتیاجات تمامی افراد این شهر از جمله کم توان جسمی، نابیانایان، کم بینایان و .. باشد.

دهبانی صابر مدیر منطقه یک شهرداری همدان نیز با اشاره به ساخت یکی از بزرگترین مخازن نگهداری آب استان در بلوار ارم  عنوان کرد هدف از اجرای این پروژه بهینه سازی مصرف آب، افزایش سرانه فضای سبز و نگهداری مناسب محیط زیست می باشد.

وی در انتها نیز ضمن تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر عنوان کرد عملیات زیرسازی و آسفالت بلوار شهید فهمیده پس از خاکبرداری کامل ساختمان آغاز خواهد شد و با بازگشایی که در معبر خیابان پرستار و پارک آکسایا صورت خواهد پذیرفت، شهروندان همدانی می توانند بدون مشکل ترافیک از چهارراه پژوهش و بلوار شهید فهمیده عبور و مرور نمایند.

 
     
 
 
 
پروژه پیاده راه خیابان بوعلی
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان
پایگاه اطلاع رسانی مناقصه و مزایده
پایگاه اطلاع رسانی پیام ها و اطلاعیه ها
پیام کوتاه منطقه یک شهرداری همدان
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴ کاربران آنلاین :
۲۶۹,۶۶۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان