Sun July 25, 2021   |   یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
مسعود دهباني صابر
مدير منطقه يک شهرداري همدان
شعار سال 95
فرایندهای جاری شهرداری
پرتال جامع شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
پیاده روسازی و جدولگذاری بلوار شهید مصیب مجیدی
اجراي پروژه‌ ی عمرانی احداث پارکینگ طبقاتی خواجه رشید
جمع آوری وانتقال آبهای سطحی ابتدای خیابان جوادیه
اجراي پروژه‌ عمرانی تهیه،حمل و اجرای آسفالت با فینیشر
اجراي پروژه‌ های عمرانی ترمیم وبازسازی رفیوژ وسط بلوار کاج
تهیه،حمل و اجرای دستی آسفالت جهت سطح منطقه یک
اجراي پروژه‌ های عمرانی
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١۴٠٠/٠٣/٠١ تعداد بازدیـد : ١۴٣   بازگشت
 
 
 


روابط عمومی شهرداری منطقه یک همدان


شهردار همدان : اجرای پروژه های ماندگار و اثرگذار در شهرداری منطقه یک

 

 

 در روز پنجشنبه سی ام اردیبهشت ماه صوفی شهردار کلان شهر همدان و دهبانی صابر مدیر منطقه یک از روند اجرایی برخی از پروژه ها از قبیل مخزن دو هزار متر مکعبی در بلوار ارم، ادامه احداث فاز جدید بوستان ارم، پیاده رو سازی ها و .... در شهرداری منطقه یک بازدید کردند.

شهردار همدان با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های مهمی که در سالیان اخیر با وجود کم آبی ها در شهرداری ها مخصوصا در شهر همدان وجود دارد بهینه سازی و ذخیره سازی آب جهت آبیاری فضای سبز در سطح مناطق است عنوان کرد از سال گذشته عملیات اجرایی یکی از بزرگترین مخازن آب استان با ظرفیت دو هزار متر مکعب آغاز گردید که با همت همکاران در شهرداری منطقه یک تنها در طی یکسال شاهد اتمام عملیات اجرایی آن هستیم.

وی در ادامه دسترسی تمامی شهروندان به فضای سبز مناسب را یکی از اهداف مهم در شهرداری همدان دانست که خوشبختانه این مهم به صورت جدی در شهرداری منطقه یک در حال پیگیری می باشد و پروژه های احداث بوستان ارم، احداث پارک فرامنطقه ای ولایت، بوستان های قهرمان و کمال آباد گواه این ادعا هستند.

صوفی با اشاره به اینکه ادامه احداث بوستان ارم به تازگی با مساحت یک و نیم هکتار آغاز شده است افزود عملیات اجرایی این پروژه نیز با سرعت خوبی در حال پیشرفت است و می تواند در ادامه پروژه های انسان محوری که در طی سالیان اخیر ایجاد شده اند نقش ویژه ای داشته باشد و انشالله در ماه های آینده شاهد افتتاح این فاز نیز خواهیم بود.

شهردار همدان معبرگشایی های مهمی که در شهرداری منطقه یک صورت پذیرفته است را از اتفاقات مهم طی سالیان اخیر دانست و عنوان کرد با هماهنگی هایی که با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان صورت پذیرفته است در روزهای اخیر شاهد عقب نشینی حسیسنه امام (ره) و معبرگشایی در آن نقطه از شهر بودیم که به زودی تحویل شهروندان عزیز خواهد شد، همچنین معبرگشایی در بلوار شهید فهمیده نیز از دیگر اقداماتی بود که تاثیر به سزایی در تسهیل عبور و مرور شهروندان دارد.

وی همچنین با بیان اینکه احداث فضاهای ورزشی نیز با قدرت در شهرداری منطقه یک در حال پیگیری است عنوان کرد علاوه بر زمین های ورزشی که در سالیان اخیر توسط این منطقه به بهره برداری رسیده است، احداث زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهید خادم یکی از پروژه های اثر گذار در حوزه ورزش شهر همدان خواهد بود که عملیات کانال کنی و اجرای لوله های زهکش آن در حال اجرا می باشد و همچنین می توان به احداث ساختمان چند منظوره در کوی مدرس که طی ماه های آینده تحویل شهروندان عزیز خواهد شد نیز اشاره کرد.

صوفی یکی از مطالبات جدی شهروندان همدانی را اتصال بلوار ارم به بلوار شهید شمسی پور دانست که عملیات اجرایی این پروژه طی روزهای آینده آغاز خواهد شد و شاهد اتصال این دو معبر مهم و تسهیل عبور و مرور شهروندان خواهیم بود.

شهردار همدان پوشش سقف تالار همایش های بین المللی و قرآنی را نیز از پروژه هایی دانست که سالها عملیات اجرایی آن به تاخیر افتاده بود اما خوشبختانه در سال گذشته عملیات آن آغاز شد و هم اکنون نیز در مراحل پایانی خود به سر می برد و به زودی با برگزاری مناقصه پیمانکار احداث مبلمان درونی این تالار نیز جذب خواهد شد و شاهد ساخت بزرگترین تالار منطقه ای غرب کشور خواهیم بود.

صوفی افزود از دیگر اقدامات مهمی که در شهرداری منطقه یک به صورت جدی در حال انجام است احداث سایت موزه میدان امام خمینی (ره) است که با توجه به مشکلاتی که در احداث آن وجود داشت، سال گذشته به شهرداری همدان واگذار شد و شهرداری منطقه یک نیز سریعا با جذب پیمانکار عملیات اجرایی این پروژه مهم را آغاز کرد و امیدواریم تا انتهای تابستان شاهد بهره برداری از این سایت موزه که برای شهروندان همدانی با توجه به مکان قرارگیری آن بسیار پر اهمیت است، باشیم.

وی احداث پارکنیگ پشت تالار هتل مرمر را نیز از پروژه هایی دانست که در راستای حل مشکلات ترافیکی در سطح منطقه یک اجرا می شود و در سالجاری با بودجه ای 310 میلیارد ریالی که برای این پروژه در نظر گرفته شده است امیدواریم تا پیشرفت خوبی از آن را شاهد باشیم.

شهردار همدان انسان محوری را یکی دیگر از رویکردهای مهم در شهرداری همدان طی سالیان اخیر دانست که خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه از قبیل پیاده رو سازی ها صورت پذیرفته است و اظهار کرد طی چندسال گذشته بیش از دویست هزار متر مربع پیاده رو سازی در سطح منطقه یک از قبیل بلوار ارم، اسلامیان، بوعلی، شهید سلیمانی و... انجام شده است.

وی در انتها از شهرداری منطقه یک که توانسته است در اجرای پروژه های اثرگذار شهر همدان که بسیار بزرگ و پر هزینه هستند خوش بدرخشد تقدیر و قدردانی کرد.

 

بآبا

 
     
 
 
 
پروژه پیاده راه خیابان بوعلی
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان
پایگاه اطلاع رسانی مناقصه و مزایده
پایگاه اطلاع رسانی پیام ها و اطلاعیه ها
پیام کوتاه منطقه یک شهرداری همدان
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣ کاربران آنلاین :
۳۱۰,۶۰۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان