Sun July 25, 2021   |   یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
مسعود دهباني صابر
مدير منطقه يک شهرداري همدان
شعار سال 95
فرایندهای جاری شهرداری
پرتال جامع شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
پیاده روسازی و جدولگذاری بلوار شهید مصیب مجیدی
اجراي پروژه‌ ی عمرانی احداث پارکینگ طبقاتی خواجه رشید
جمع آوری وانتقال آبهای سطحی ابتدای خیابان جوادیه
اجراي پروژه‌ عمرانی تهیه،حمل و اجرای آسفالت با فینیشر
اجراي پروژه‌ های عمرانی ترمیم وبازسازی رفیوژ وسط بلوار کاج
تهیه،حمل و اجرای دستی آسفالت جهت سطح منطقه یک
اجراي پروژه‌ های عمرانی
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١۴٠٠/٠٣/١٧ تعداد بازدیـد : ۶٠   بازگشت
 
 
 


روابط عمومي شهرداري منطقه يک همدان


معاون خدمات شهري منطقه يک: رضايت حداکثري شهروندان همداني هدف نهايي مجموعه شهرداري منطقه يک

 

 

   با توجه به ساختارهاي سياسي حاکم در کشورهاي مختلف، تعاريف گوناگوني از مفهوم شهرداري و نوع کارکرد آن وجود دارد و ارائه يک تعريف واحد و جامع در اين زمينه کاري دشوار است. اما به بياني کلي، در جهان امروز، شهرداري نهادي عمومي، غيردولتي، محلي و مستقل است که به ‌عنوان مهم‌ترين جزو حکومت‌هاي محلي با ارائه خدمات گوناگون عمراني، رفاهي و شهري به رفع نيازهاي مردم پرداخته و در انجام امور از مشارکت شهروندان بهره مي‌برد.

 در دهه‌هاي اخير افزايش تمايل به شهرنشيني و به‌تبع آن گسترش کالبدي شهرها باعث شده تا اين نهاد مدني روزبه‌روز وظايف بيشتري را برعهده گرفته تا بتواند به نيازهاي روزافزون شهروندان در بخش‌هاي عمران، محيط‌زيست، بهداشت و سلامت و بسياري موارد ديگر پاسخ مناسبي دهد. وظايفي که دولت‌ها و حکومت‌ها به شهرداريها به‌عنوان دولت‌هاي محلي واگذار کرده تا خود بتوانند نقش مؤثرتري در سياست‌گذاري‌ها و راهبري‌هاي کلان ايفا کنند. به عبارت ديگر شهرداري‌ها که زماني محدوده وظايفشان تنها به چند فعاليت خدماتي محدود مي‌شد، اکنون ميبايست با برنامه‌ريزي گسترده‌تري، رفاه فردي و اجتماعي را در شهر‌ها فراهم آورند. رفاهي که تحقق آن وابسته به انجام دامنه بسيار گسترده‌اي از اقدامات و فعاليتهاست.

حال طي ماه هاي گذشته اين براي چندمين بار است که مجموعه شهرداري منطقه يک توانسته است در حوزه خدمات شهري طي نظرسنجي ها رضايت حداکثري شهروندان را به دست آورد از اين رو با پيمان صادقي معاون خدمات شهري منطقه يک گفت و گويي را ترتيب داديم که با هم مي خوانيم:

صادقي با اشاره به اينکه ارائه خدمات مناسب در شهرداري ها يکي از انتظارات مهم شهروندان است، عنوان کرد خدمات زماني از منظر شهروندان مناسب ارزيابي مي گردد که هم به نحو احسن و هم در کوتاه ترين زمان ممکن اجرا شوند.

وي با بيان اينکه در حوزه خدمات شهري وظايف متعددي براي شهرداري ها تعريف شده است اظهار کرد جمع آوري و حمل زباله، رفت و روب معابر، آراستگي ظاهر و محيط شهر، حفظ و نگهداري مبلمان و تاسيسات شهري، جمع آوري نخاله هاي ساختماني، برفروبي و... تنها مواردي کلي از مجموعه عملکرد خدمات شهري هستند.

صادقي معاون خدمات شهري منطقه يک در اولويت قرار دادن نيازهاي همشهريان که با استفاده از سامانه 137 و نواحي احصا مي شود و همچنين پاسخگويي به موقع را از دلايلي دانست که باعث رضايت حداکثري شهروندان شده است و  عنوان کرد هدف نهايي از اجراي تمامي خدمات و پروژه هايي که در سطح منطقه يک در حال اجرا هستند رضايت حداکثري همشهريان عزيز است.

گفتني است در نظر سنجي که سامانه 137 از شهروندان همداني داشته است شهرداري منطقه يک با بيش از 94 درصد کسب رضايت توانسته است عملکردي بي نظير در حوزه خدمات شهري داشته باشد.

 
     
 
 
 
پروژه پیاده راه خیابان بوعلی
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری همدان
پایگاه اطلاع رسانی مناقصه و مزایده
پایگاه اطلاع رسانی پیام ها و اطلاعیه ها
پیام کوتاه منطقه یک شهرداری همدان
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۳۱۰,۶۱۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
شهرداری منطقه چهار
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان